Saue Päevakeskus

Sõidame Leedu suurimale käsitöölaadale

01.03 – 03.03. 19 Sõidame Leedu suurimale käsitöölaadale
Giid-reisijuht Arne Timm

Leedu kaitsepühaku Kazimierase auks 

 

Toimub traditsiooniline Kaziukase laat Vilniuse vanalinnas. Selliste pidustuste korraldamine on au sees juba 17.sajandist. Kõikjalt Leedumaalt sõidavad kokku käsitöömeistrid, et oma valmistatud käsitööd külalistele pakkuda.

1.päev
07:00 väljasõit Estonia parklast.
Edasi kulgeb marsruut Tallinn- Pärnu – Ikla – Vilnius. Hommikusöögi võimalus Iklas ja lõunapaus Läti-Leedu piiri lähistel. Majutus kesklinna piirkonna hotellis*** „Ecotel Vilnius“(www.ecotel.lt). Õhtune jalutuskäik vanalinnas. Vilniuse kaunis vanalinn on territooriumilt üks suuremaid Euroopas ja uudistamist on seal palju.

2. päev
08:00 hommikusöök. Jätkub ekskursioon vanalinnas. Vaatame Koidu väravate kohale ehitatud kabelit, kuhu tulevad igal aastal tuhanded palverändurid, et tuua oma palved imettegevale jumalaema ikoonile.
Tavapäraselt toimub keskpäeval suur käsitöölaada rongkäik, millele saame kaasa elada.
Piisavalt vaba aega laadamelu nautimiseks ja ostude sooritamiseks. Õhtul võimalus külastada „Vichy“-aqua veeparki (vt. www.vandensparkas.lt) – buss viib ja toob. Veepargi sissepääsu pilet tuleb osta ise (3 h 25 € ja 4 h 27 €)

3.päev
08:00 hommikusöök. Võimalus külastada hotelli lähedal asuvat turgu.
Kell 11 vabastame toad ja vahepeatustega kojusõit. Söögivõimalused Leedu-Läti piiri lähistel ja Iklas. Tallinnasse jõuame ca kell 21.
Osalemistasu 133.-eurot / Bussis istekohtade valik registreerumisel.
 
Osalustasu sisaldab: sõitu mugavustega bussis, majutust mugavas hotellis, koht 2-kohalises toas, 2 hommikusööki, giid-reisijuhi teenust
Osalustasu ei sisalda: tasulisi sissepääsusid, söögipeatusi teel, tervise- ega tõrkekindlustust (kindlasti soovitatav teha). Reisil peab olema kaasas ID kaart (kehtivusega vähemalt 3 kuud).

«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Otsi
 
 
 

Telefon: 6 595 070          E-mail: info@sauepaevakeskus.ee          Kütise 4, 76505 Saue

Koduleht Elitec'st